Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A ferjem betorte hatul a...

A ferjem betorte hatul a fejet, emlekezetkiesese volt. Jart mar valaki igy kozuletek?

Figyelt kérdés
Fotbalozott, amikor elcsuszott es leesett. Betorte a fejet, elvittuk a surgossegire, csinaltak CT-t aminek jo eredmenye volt. 1 napig emlekezetkiesese volt, nem tudta milyen honapba vagyunk, mi tortent vele, hol lakunk. Engem felismert es tudta, hogy vannak gyerekei. Miota hazajott a korhazbol hamarabb farad, tobbet alszik,ha elofordul, hogy iszik 1 pohar palinkat, mar hamar maglatszik rajta, es faj azota a nyaka ketoldalt. Arra a napra amikor tortent a baleset nem emlekszik semmire. Ennek 2 hete. Jart mar valaki igy kozuletek? Helyre fog jonni? Nem lessz kesobb nyoma a balesetnek?

2013. ápr. 1. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerosom, nala teljesen kiesett az a nap, amikor baleset erte, egyebkent semmi baja. Lehet hogy nem artana visszamenni az orvoshoz.
2013. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már egyszer megírtam, nem küldte el. :(

Egyik családtagom járt így. Helyre fog jönni, nem lesz következménye, viszont lassú a gyógyulás.

Nem baj, sőt jó, ha sokat alszik, pihen az agya.

Még a keresztrejtvény fejtést sem ajánlották, hogy ne terhelje magát. Nyakfájása normális, hiszen csak két hét telt el. Viszont az alkohol nem kellene.

2013. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szegény férjed:(

szerintem ha rosszabb lesz mindenféleképpen feküdjön be a korházba,nehogy baja essen.remélem megyógyul

2013. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szegény férjed:(

szerintem ha rosszabb lesz mindenféleképpen feküdjön be a korházba,nehogy baja essen.remélem meggyógyul

2013. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!