Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kiló az...

Szerintetek hány kiló az ideális egy 170 cm magas és 15 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Mennyi az alsó határ és mennyi a felső?
2013. ápr. 1. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alsó 50-52 felső 60-65 kg.
2013. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
60 kg vagyok akkor ezek szerint ez ideális...de én mégis úgy érzem hogy vastagok a combjaim meg nagy a pocakom :/
2013. ápr. 1. 19:00
 3/4 anonim válasza:
60 kg a legideálisabb. Az, hogy a combid kicsit vastagabb, lehet genetikai adottság is. Én 170 cm vagyok és 55 kiló, nagyon vékonynak számítok, a felső testemen kilátszanak a csontok de a combom így is vastag. Rendszeresen futok és súlyzól edzést is csinlok. Úgyhogy semmi gáz nincs veled, ne fogyózz, csak étkezz egészségesen, sportolj, 60 kg alá szerintem ne is nagyon menj, próbáld a súlyodat tartani.
2013. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendszeresen sportolok napi 2 órás kosárlabda edzésem van...de ez engem nagyon zavar szeretnék leadni belőle hogy csináljam? hol kezdjem el?
2013. máj. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!