Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már itt valakinek sajkacs...

Volt már itt valakinek sajkacsont törése?

Figyelt kérdés
akinek volt sajka csont törése az legyen szives írjon, ugyanis nekem már levették a gipszet több mint 1hónapja, de nem hajlik hátra a csuklóm. ez meg fog javulni idővel vagy ilyen marad? és fekvőtámaszt sem tudnék csinálni bár még nemis próbáltam mert rögzítőtt kell hordanom. aki rendelkezik tapasztalattal e téren kérem írjon.

2013. ápr. 4. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg kell nézetni mert lehet h máshol és sérült m-s csont és az pl rosszul forrt össze, illetve amikor nekem volt 12 hét gipsz utána vmi gyógytorna féleség illetve két hónapig én is hordtam a merevítőt.

Ha még van kérdésed írj nyugodtan

2013. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát lenne még pár kérdésem mert énmár kezdek félni h valami nincs rendben. te nem vetted le néha a rögzítőt és próbáltad mozgatni h milyen, ha igen akkor milyen volt? és miután már nem kellett a rögzítő rá bírtál támaszkodni hajlott mindenfelé jól vagy még időbe telt mire rá tudtál támaszkodni? és mostanra meg gyógyult teljesen?
2013. ápr. 4. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb egy év kellett, levettem persze néha ilyenkor fura érzés volt és igen én sem bírtam az elején fekvőtámaszt, illetve két hónap kellett h már ne érezzem.
2013. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úúristen:O akkor azmost lehet h 1évig nemis kondizhatok és nem sportolhatok?
2013. ápr. 4. 22:23
 5/7 A kérdező kommentje:
am facebookod van, hogy tudjunk normálisan beszélni?
2013. ápr. 4. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia Megint én vagyok, lehet nem te írtad sajka csont témában a következő kérdést?
2013. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Addig ide írok, nem tudom h neked meddig volt gipszben, de min kell a 12 hét.

Én is sportolok, ráadásul küzdősport ahol el is tört:(

Amíg gipszben voltam addig nem mentem le én sem, de aztán amit tudtam rögzítőben már akkor mentem v levettem, de kíméltem azt a kezemet.

Zsibbadt elég sokáig és nehezen hajlítottam be mondom nekem fenn volt a merevítő 2 hónapig, csak fürdéshez vettem le

2013. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!