Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy nagyon...

Volt már olyan, hogy nagyon kellett és végül bepisiltetek?

Figyelt kérdés
Valamiért én soha nem érzem azt a jaj, mindjárt bepisilek érzést. Van, hogy nagyon feszül, de akkor is úgy érzem, még órákig bírnám.
2013. ápr. 7. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sőt, én tegnap be is sz artam, de nem vettem észre
2013. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt már párszor. Leginkább strandon, de olyan is történt hogy hazafele menet már nagyon kellett és ha sötét naci vagy szoknya volt rajtam beengedtem. 32N
2013. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egszer sörfesztiválon annyian vártak a wc előtt hogy nem bírtam ki és sajna bepisiltem. Még szerencse hogy fekete rövidnaci volt rajtam és nem volt feltünő, csak barátom vette észre de csak mosolygott egyet és kész.
2013. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha többet iszok a kelleténél velem is előfordul hogy hazafelé menet bepisilek. Olyankor már nincs az a szégyenérzet...
2013. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!