Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki fingás után, megszag...

Ha valaki fingás után, megszagolja a "terméket" tényleg arra utal hogy egoista? Ha nem arra akkor mire?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
arra h érdekli mennyire büdöset produkált
2009. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Imádja a szagát. Ettől még nem perverz vagy ego. Mi is előszeretettel szagoljuk :D
2009. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kiindulva egyik kedvencemből a South Parkból az egyik részben volt, hogy az egoisták miután fingottak, lehajoltak és szagolgatták a terméket :)
2009. szept. 23. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Arra is utalhat hogy nem normális! :) Attól is függ milyen rendszeresen csinálod, ha egyszer megcsináltad még oké legalább van benned élet és vidám természetű vagy ami pozitív, ha rendszeresen csinálod akkor baj van!!!
2009. szept. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te mindent
2009. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Te mindent elhiszel ami a South Parkba van?:DDDD

Egyébként énis megszoktam, lehet furcsa, de a saját fingszagomat többnyire szeretem. XDDD bár vanamikor majd' elhányom magam


16/L

2009. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
64%
én imádom megszagolni amikor fingok ,de nem érzem magam egoistának , többször fingás után közvetlen odadörzsölöm a kezem majd hirtelen az orromhoz hogy érezzem mit toltam ki , imádom ,imádok fingani!!!
2010. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
6/7 a mások fingja sem rossz hidd el 🙂🥰
2020. okt. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 az a legjobb amikor wc-be durrogtat az ember és jön fel a szag😂😂😂
2021. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!