Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tünetei vannak ha...

Milyen tünetei vannak ha valakinek sok a sava?

Figyelt kérdés
Én 1 hónapja szültem és kb. 1 hete hányingerem van és fáj a hasam,már ma hánytam is! Lehet sok a savam?
2008. jún. 12. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

ha nagyon savanyút hánytál , esetleg zöld volt azaz epés.

Sokszor gyomorgörcsel jár és többször feljön csuklással és böfögéssel, mert gázsav termelődhet.

Ha ez nincs, akkor más a baj. Én már 12 éve szenvedek a magas savamtól, kórházban is voltam gyomorvérzéssel, jól ismerem a tüneteket, tehát ha ilyen nincs akkor más.

ha ilyenek vannak nyugodtan szedj rennie-t, ha súlyosbodik akkor doki,mert lehet hogy gyomoridegre kell mondjuk motilium vagy egyéb. ha mész tuti elküld tükrözni, ami nem kellemes, de ha már szültél akkor tükrözés közben már énekelni is képes leszel.

2008. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elírtam gázsav= savgáz
2008. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!