Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. : Sürgősen betegnek...

S. O. S. : Sürgősen betegnek kell lennem! Hogyan tudok megfázni vagy valami holnap reggelig? Vagy bármi.

Figyelt kérdés
Kérlek, írjatok bármit, nagyon fontos lenne.

2013. ápr. 8. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Lődd le magad, ha félsz a matek dogától...
2013. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Igyál kávéét de jóóóóól sózd meg.. De egyszerre idd meg hirtelen az egészet, és utána hányni fogsz, valaki meg lázas is lesz tőle.
2013. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

1.Nyelj le egyszerre hirtelen sok hideg vizet(ettől a torkod fájni fog,de semmi vész,ez három-négy napig tart)

vagy

2.Ülj ki pár percre pulcsi nélkül pólóban a hidegre... (mondjuk ez már durva)


Az elsőt egyszer nem direkt csináltam és megtörtént,amit ott leírtam,tehát nagyon fájt a torkom.A másodikat csak a saját felelősségedre csinálod!!

2013. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1. válaszoló; köszönöm a hihetetlenül humoros és intelligens válaszodat. Megtiszteltél.

2. válaszoló; Köszönöm. :)


Még jöhetnek válaszok, ha netán ez nem jönne be..

2013. ápr. 8. 22:46
 5/15 anonim ***** válasza:
Már van 7237237823 ilyen kérdés, keresőt miért nem tudod használni?
2013. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, "kedves" utolsó, észrevettem a többi ilyen kérdést is, csakhogy a válaszok 75%-a olyan barmok válaszaival van tele, akik annyit bírtak csak írni kábé, hogy "remélem belehalsz legalább", vagy "félsz a matekdolitól?" .

A használható válaszokat pedig már felírtam.

(Zárójelben teszem hozzá hogy iskolához semmi köze a dolognak.)

2013. ápr. 8. 22:54
 7/15 anonim ***** válasza:

Hat azert en azt az ulj ki a hidegbe dolgot annyira nem ajanlom vagy csak ovatosan mert en egyszer igy kaptam olyan tudogyuszit hogy 1 honapig nem mentem iskolaba de az orvos mar nem tudott velem mit kezdeni mert a sok gyogyszer ellenere se mult el :D

Igaz akkor november volt, nen aprilis. Ha nem akarod hogy nyom legyen vagy valami akkor csak menj el reggel az orvoshoz es mond azt hogy megy a hasad.

2013. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

mérgezd csak meg magad, tényleg lázas leszel:)

azért ha megjön az eszed gondolj arra is, hogy egy hülye dolgozatnál egy csöppet többet érhetne az egészséged... a láznak oka van, és ha elgondolkodsz egy csöppet, akkor rájöhetsz, hogy ez az ok a szervezetedet ért támadás... magaddal cseszel ki, de eléggé...


inkább vágd fel az ereidet (hosszában), az lényegretörőbb...

2013. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Melyik szót nem értetted abból, hogy "semmi köze a sulihoz", basszus?

Rohadtul nem tartozik senkire hogy miért csinálom, és igen, tisztában vagyok vele hogy a lebetegedés nincs pozitív hatással az egészségre - nem nehéz rájönni.

Ha szerinted hüye vagyok, vagy a kérdésem az, akkor kattintsál szépen tovább, ha meg úgy érzed tudsz értelmesen válaszolni akkor válaszoljál.

Köszönöm..

2013. ápr. 8. 22:58
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Tudod miért kapsz csak barom válaszokat? Azért kedves, mert 7 milliárd ember azon küzd, hogy lehetőleg ne legyen beteg. Értelemmel bíró ember nem akarja sem színleg, sem valóságosan megbetegíteni magát.
2013. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!