Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudják megállapítani...

Miért nem tudják megállapítani a vércsoportom?

Figyelt kérdés
Amikor megszülettem üresen hagyták a rublikát, aztán amikor vérvételen voltam is kérdeztük, de az orvos úgy csinált, mintha meg se hallotta volna, és mostmár nagyon kíváncsivá tett ez a dolog...
2013. ápr. 13. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Születéskor azért nem is nézik, mert akkor még nem tudják biztosra mondani. El kell telnie néhány hétnek, mire meg tudják mondani. De ha neked nem volt szükséges, akkor minek is nézték volna? Most meg vérvételen sem fogják tudni secperc alatt megmondani, akkor külön vizsgálat van. Kérj a háziorvosodtól vércsoport megállapítás céljára vérvétel beutalót.
2013. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nem tudják megállapítani, hanem szerencsére eddig nem volt rá szükséged.
2013. ápr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem, csak azért meglepő, mert az összes osztálytársamnak kivolt töltve csak nekem hagyták "árván"

Na mindegy.

2013. ápr. 13. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Születéskor csak annak az újszülöttnek nézik a vércsoportját, akinek az édesanyja Rh negatívos ( a következő baba érdekében ! ).

Csak műtét előtt kell vércsoportot nézni, ott előírás, egyébként nem.

2013. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is. Most már tudom, hogy 0 neg., mer véradáskor ugye nézik.


Vérvételnél másra koncentrálnak, meg macerás egy - külön - vcs. vizsgálat.

2013. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt orr és torok mandula műtétem, ha számít... (3 éves koromban)... és akkor sem mondtak semmit se
2013. ápr. 13. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!


Konkrétan menj be a háziorvosodhoz, és kérj vércsoport megállapítást. De lehet, hogy ritka a vércsoportod, és azért nem mondják meg.

2013. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!