Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szüntessem meg a...

Hogyan szüntessem meg a hasmenést,2 óra múlva iskolába kell mennem?

Figyelt kérdés
Vettem be Guttalaxot péntek este,de csak 10 cseppet,mert ettől nem volt hasmenésem a múltkor,csak rendesen 2*elmentem tőle. Nem hatott semmit,így tegnap reggel 9-kor is vettem be kb 15 cseppet. Erre most reggel kezdett el hatni. 4* voltam már Wc-n,de ma semmiképp nem maradhatok itthon,el kell mennem iskolába ,vizsgaidőszak van.Mit csináljak? Mitől múlik el nekem ez 9ig ???
2013. ápr. 15. 06:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be (rágjáé szét) 4 db széntablettát.
2013. ápr. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Uhh az nincs itthon,de útközbe ha veszek,az elég?

És ha mondjuk most már nem megyek Wc-re 9-ig azt jelenti,hogy elmúlt? Gondolom nem nagyon ehetek semmit ma,nehogy elkapjon a szapora.. De kv nélkül nem bírom a napot ki.

2013. ápr. 15. 06:34
 3/5 anonim ***** válasza:
A kávé is meghajt, egyél reszelt almát, az összefogja a székletet, tehetsz bele háztartási kekszet is, a széntabletta elég gyorsan hat, vegyél még reggel.
2013. ápr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hashajtóknál van ilyen hogy ha kevesebbet veszel be mint amennyit a szervezeted igényel akkor nem hat egyáltalán. Ezért be kell állítanod hogy neked mnnyi kell.A széntabletta inkább baktériumos hasmenés megfogására van, erre jobb más tabletta amit a gyógyszerész ad mert a Reasec a leggyorsabban ható de az vényköteles.
2013. ápr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta nem kellett mennem,akkor vélhetően elmúlt ugye? Elindulhatok ?
2013. ápr. 15. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!