Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiára milyen gyógyszereke...

Allergiára milyen gyógyszereket tudtok amit megkapok vény nélkül?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Bemész a patikába és ott szakember (gyógyszerész) tud neked adni megfelelő szert.
2013. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Coryzalia,gyógyszertárban kapható homeopata szer,nagyon,de nagyon jó vény nélküli és influenzára is nagyon jó.

Én 9 évig szedtem mostanra valahogy magától elmúlt az allergiám ill.nem jön ki.

Viszont nagyon komolyan be kell tartani azt,hogy óránként beszeded nyelv alá,mert van abban is tapasztalatom,ha kihagysz 1 órát,akkor már nem hat.

Nekem olyan ismerősömnek is szuper volt,aki már horribilis összegeket fizetett ki hiába orvosoknak,és nem használt.Mondta is,hogy nem hitte el,hogy egy egyszerű vény nélküli jobb minden drága szernél.

Kb 1300.- most

2013. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Cetrizin vált be.
2013. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, holnap megyek is a patikában mert megőrülök a tünetektől!! :(
2013. ápr. 19. 22:05
 5/7 acelsziv ***** válasza:

én minden augusztusban vagyok nagyon durva állapotban.

Nekem a Dr. Lenkei vitaminok jöttek be a második adag után már tünetmentes voltam. A gyógyszerekkel az a baj, hogy tönkre vágják a májat.

2013. ápr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok.

Írtok árat is hozzá?

Mert azért kíváncsi vagyok a ti szereitekre is.

A vitaminok mennyi?

2013. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Cetirizinből 30 szem 600-700 ft.,de van belőle 10 szemes kiszerelés is,az olyan 300 ft. körüli,ez azért kó,mert ki tudod próbálni,h használ-e, nem kell feleslegesen megvenni 30 szemet.
2013. ápr. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!