Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van most valamilyen gyomorfájó...

Van most valamilyen gyomorfájós vírus?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnalban gyomorfájásra ébredtem. Reggel, amikor ettem a szendvicsemet,miután lenyeltem éreztem valahol a gyomorszájnál jobb oldalt, hogy fáj. Aztán délelőtt olyan volt, mintha égne a gyomrom, és émelyegnék is, de nem hánytam. Utána már csak főtt krumplit ettem ebédre, és vacsorára is, meg kamillateát ittam. Reméltem, hogy mára elmúlik, de ugyanúgy fáj a gyomrom felül. Van valami ilyen vírus most, vagy más bajom lehet?

#gyomorfájás #émelygés #gyomorszáj fájás
2013. ápr. 20. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag van. Én kislányomnak is fáj a hasa, Tegnap éjszaka óta hány
2013. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szegény! Jobbulást neki!

Én nem hánytam, csak fáj. Olyan érzés, mintha, nem is tudom hogy írjam, mintha nehéz lenne a gyomrom, kb mintha köveket ettem volna...

2013. ápr. 20. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi, amúgy én is így vagyok. Teltség érzetem van, pedig csak 1 szelet pirítóst ettem a mai nap
2013. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napja fájt a gyomrom ma már jobb.Tegnap hánytam is.Én gyomorfekélyre gondoltam vagy gyomorhurutra. remélem hogy csak vírus mert ma már jobban vagyok. most is fáj de már nem annyira! 20/F
2013. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!