Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha megborotv...

Miért van az hogy ha megborotválkozok csupaszra, és amikor kimegyek ESTE csavarogni vagy pl. bulizni megyek, és majd másnap reggel ilyen apró fehér pattanás félék jelennek meg az arcomon, államon?

Figyelt kérdés
fura,de ezt vettem észre hogy majdnem minden bulizás után van ez
2013. ápr. 23. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiszárad a bőröd.
2013. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a bulizástól, hanem a borotválástól.

Gyakori jelenség, szőrtüszőgyulladás, "szakállmérgezés". Borotválás után használj arcszeszt, arcbalzsamot vagy körömvirágkrémet, az csökkenti a problémát.

2013. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyire erős, és sűrű az arcszőrzeted?
2013. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát mostanában mintha sűrűbb lenne mint eddig,de azt mondták azért van ez mert géppel vágom le a szőrömet és nem úgy borotválom le, és én tényleg mindig géppel szoktam levágni, de amúgy nem olyan sűrű. arcszeszt szoktam használni
2013. ápr. 23. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali

Tusolás után borotválkozz miután 20 percig ázott az arcod utána jól puhítsd meg vagy borotvahab vagy szappanal majd egy normális borotvával (mondjuk olyan régi T alakú pengéssel) húzd le. Miután végeztél kend be arcszesszel.

Remélhetőleg elmúlik a problémád.( nekem a T alakú jött be szért javaslom , eldobhatóbol régen 2 kellett ,hogy meg tudjak borotválkozni.. Persze lehet neked már megvan a saját jól bevált cucc)

2013. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!