Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziások! Volt már...

Epilepsziások! Volt már olyan, hogy elfelejtettétek bevenni a gyógyszereteket?

Figyelt kérdés
Volt belőle baj? Hány óra "késés" esetén jöhet roham?

2013. ápr. 28. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki, de van olyan időszak, hogy napokig elfelejtem bevenni a reggelit... Ájulásos rohamom csak a legelején volt.
2013. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt már olyan, hogy elutaztam, és elfelejtettem bedobni a táskámba, pont azért, mert mikor reggel bevettem, a helyére raktam vissza a dobozt, de nem volt belőle baj, AZONBAN nekem a menstruációval összefüggő fajtájú van, és éppen nem abban a részében jártunk a hónapnak. De közérzetileg hatott rám, lehet, hogy csak azért, mert túlaggódtam.


Attól is függ ugye, hogy milyen gyakran kell bevenni. Múltkor sorban álltunk hárman az orvosra várva, és ott mondta az egyik srác, hogy neki 5x, a másik pasinak meg 3x kell bevennie egy nap, nekem csak 2x. Nyilván akinek naponta 5x kell bevennie, nála nagyobb para, és rövidebb idő alatt megérzi a szervezet a hiányt.


Mindenesetre fontos, hogy a betegtájékoztatóban leírtak szerint járj(atok) el, nem feltétlenül kell bekapkodni a kimaradtakat, mert az még ártalmasabb.

2013. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, közérzetileg is hat.. Pl. volt, mikor nem vehettem be, pl. orvos miatt... ( illetve egyszer elfogyott, és elfeljtettem kiváltani). Akkor állandóan aggódtam, hogy kimaradt. De ha csak úgy simán elfelejtem, akkor nem parázok miatta..
2013. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!