Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon sokat izzadok a hónom...

Claire Thomas kérdése:

Nagyon sokat izzadok a hónom aatt, hogy akadályozzam ezt meg?

Figyelt kérdés
13/L nagyon rossz így az egész....próbálok fehét színu folsoket hordani, de nincs annyim, hogy minden nap felvegyek eggyet. Hihetetlenul le tudok izzadni, sznte már hihetetlen. Csak ulok az oran és izzadok. Feltehetek akármit, nem segít az semmit :( bnoim sokszor kirohognek mert nekik nincs ilyen túlzott izzadásuk :( és engem ez nagyon bánt, de nem tudom mit tegyek, ha nem gondolok rá, képes vagyok úgy leizzadni, hoga hogyha rámnéznek rogton észreveszik hogy a trikomon a honom elott is van valami..... és most hogy nyár van és meleg egyre rosszabb lesz :( kérem segítsenek! ha kérhetem, olyan válaszokat írjatok, amelyekhez nem kell valami speciális dolog/dozodor stb.......koszonom! jah és még megjegyezném, hogy ez már nekem annyira kínos, hogy képes vagyok oda magamnak ragasztani vékony betétet is, csak h az mozog, így nem sokat segít :( kérem........már nem tudom mit csináljak :(

2013. ápr. 30. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem nagyon lehet mit tenni ellene.. ez a kamaszodás egyik szakasza.. nálam is ugyanez van. én annyit szoktam csinálni, hogy amikor szünet van, kimegyek a mosdóba és megmosom a hónaljam. 14/F
2013. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kezem izzadt régen,de nagyon.

Elmentem a patikába és vettem 90%os alkoholt,azzal törölgettem és ugye az alkohol dehidratál így valamelyest meg is szűnt.

Szerintem nálad a serdülőkor hozza ezt elő.Változnak a hormonok,ez-az.

Lehet h valami speciális dezodort kellene használnod...

21L

2013. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a válaszokat koszonom :) lehet h akkor én is megpróbálom ezt a szuntei megmosást....és igen anyukám is ezt mondja, h a serdulokor miatt van....... de egyszeruen nagyon kínos h ha csak én izzadok ennyire, senki más nem :( még szívesen várok válaszokat :D
2013. ápr. 30. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
"Lehet stresszelsz olyankor. Biztos valamilyen pszichés oka van. Solutio Antisudorica, merem ajánlani. Nekem is segített. Patikában pár száz forint, nem drága. Mindennap egyszer kend be vele, inkább este lefekvés előtt, hidd el segíteni fog."
2013. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, az a bizonyos tinikor... Nem könnyű néha, de hidd el, kinövöd. Ne ragasztgass oda semmit, tök felesleges, nem segít. Amit tehetsz az az, hogy megkéred anyukádat, hogy vegyetek ilyen izzadásgátló stiftet (Rexona, Secret) és használod. Szerintem ez nem olyan speciális dolog.

A szünetekben a mosakodás jó ötlet ha megoldható, ha nem akkor jó szolgálatot tehet pár darab nedves tisztító kendő, tudod olyan visszazárható csomagolásban.

És ha esetleg kezd szőrös lenni a hónaljad akkor azt szedesd le, az is fokozhatja. Véletlenül se borotváld le, mert mire 20 leszel úgy megerősödik, hogy megőrülsz.

Gyantáztasd le kozmetikussal, sokkal tovább tart az eredmény, mint borotválásnál. Tarts ki, te sem maradsz örökre 13 éves. :)

A barátnőidnek meg mondd meg, hogy elmehetnek a sunyiba, egy barát nem röhögi ki, nem bántja meg, nem alázza meg a másikat egy kínos, kellemtelen időszakában hanem segíti és megvédi a suttyó kiröhögőktől. Hagyd őket a fenébe, keress más barátokat.

2013. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a sok kedves kommentet, mindegyik nagyon segített :) annyicska baj van csak h anyukám nem akar nekem venni olyan alkoholos dezodort mert szerinte tok folosleges, és nem hiszi el h csak én izzadok le ennyire :( pedig hajtogathatom neki amennyit akarom, mégsem segít :( de azért megpróbálom magam is valahogy megoldani, koszonom :D
2013. máj. 8. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!