Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik ekcémára gyógyszer?...

Létezik ekcémára gyógyszer? Szedet valaki ekcémára gyógyszert? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 30. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Tüneti kezelés létezik, végleges megoldás sajnos nincs rá. Van akinek spontán elmúlik, bár ez ritka. Szteroidos kenőcsöket szoktunk készíteni receptre, azok enyhítik a gyulladást. Persze ennek az összetételét a bőrgyógyász határozza meg személyre szabottan a tünetek alapján. -Egy gyógyszerész-
2013. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bevehető gyógyszer nincs szerencsére...

Mennyi idős akinek kellene?

Van egy ekcéma diétám az én kisfiam 7 éve volt beteg. Azóta rengeteg betegem megcsinálta sikerrel, gyógyszerész vagyok.

A tapasztalat, hogy önmagában is jó de igazi eredményt csak kiegészítő terápiával lehet elérni. Ez lehet homeopátia, krill olaj stb.

Ha érdekel szívesen elküldöm ha írsz!

Kérlek kicsit konkrétabb dolgot írj,hogy segíteni tudjak...

Hány éves az illető?

Kiderült e az ok?

Mit kapot? Remélem nem szteroidot...

Várlak!

2013. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia!17 éves vagyok és atópiás dermatitiszem van!3 éve jött ki!
2013. máj. 11. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!