Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek bemehetek hozzá...

Szerintetek bemehetek hozzá holnap? Mit vigyek be neki?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátom kórházba került. Nem tudom pontosan mi a baja, egyenlőre én is csak annyit tudok, hogy nagyon magas láza volt, félrebeszélt meg tán kiszáradt. Ez ma történt. Holnap délután szerintetek bemehetek hozzá? Vigyek neki valamit (innivalót vagy valami ételt)?
2013. máj. 1. 23:47
 1/3 Napsugar11 ***** válasza:
Én biztosan jó néven venném, ha a legjobb barátom bejönne. Tudod, az ember ott eléggé magányos, és örül mindenkinek, akit ismer. Szénsavmentes italt vigyél neki, lehet gyümölcslé, vagy sima ásványvíz is. Ennivaló nem szükséges, gondolom a családja úgyis visz neki. Ha mégis akarsz valamit, akkor a sópótlás nagyon fontos ebben az állapotban, tehát valami sós kekszet, vagy hasonlót ajánlanék.
2013. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vigyél neki szénsavmentes ásványvizet / mást nagyon úgy se ihat szerintem még / meg valami jó újságot, amit olvasgatni tud, hogy ne unatkozzon. Előtte azért hívd fel, hogy hogy van , ha lázas még akkor azért nem menj be hozzá, azt várd meg míg leláztalanodik.
2013. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ásványvíz vagy gyümölcslé bármelyik osztályon elfogadható, ne szénsavas üdítőket vigyél. Esetleg pár gombóc fagyi egy kiskanállal biztos jól esne ilyen időben.

Persze csak ha a közelben veszed és nem olvad el az egész, mire megkapja.


De ha tutira akarsz menni akkor hívd fel a kórházat ahol van a barátod, kérd, hogy kapcsolják azt az osztályt és mondd el a nővérkének, hogy látogatni szeretnéd a barátodat: mikor szabad bemenni és mit vihetsz be neki enni, ill. inni? Biztos, hogy fog tudni segíteni.

2013. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!