Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mit lehet...

Miért van ez? Mit lehet csinálni h elviselhetőbb legyen?

Figyelt kérdés

Van egy problémám a honaj szagal.. igen tudom nem vmi kellemes dolog :/ De még is normálisan fürdök, mosakodok minden nap 5ször is ha kell, dezodort használok, mindent meg teszek az érdekébe, de akkor is érzem. :(

Tényleg egy ápolt lány vagyok mert normálisan tisztálkodom meg borotválom is, de ugyan ugy érzem és ha én érzem akkor más is érzi az meg ciki.. ://

Pedig nem vagyok izados tipus kivéve ha sportolok vagy ha tesi órám van de utána is meg mosakszom alaposan szapanal és rendbe hozom magam..

Kérlek segitsen vki, mert elegem van eböl és nem tok mát mit kitalálni elene... :/

Elöre is köszönöm :)



2013. máj. 2. 16:57
 1/2 anonim válasza:

nekem is volt hasonló régen, fiatalabb koromban.

gondolom 12-17 év között vagy. megnyugtatlak, ez természetes, a hormonoktól ebben a korban erősebb szagú a verejték. ez "normális":) hidd el attól, hogy te érzed nem biztos hogy mindenki más is. szerintem te már tudatosan figyeled, hogymikor érzed a szagot, és ki vagy éleződve a legkisebb izzadtságra is.

próbáld ki a stiftes dezodorokat, a dm-ben van egy saját termékük ami elég jó minőségű (ezek a németek tudnak valamit...:P). ha ez sem megy, esetleg válts tusfürdőt is, és ha ezután sem tűnik el a szag, próbáld ki esetleg a hintőport. nagyon jó nedvszívó.

+ tipp, hogy használj parfümöt/ eau de toilettet a dezodor mellé. fújj egyszer a csuklódra, a füled mögé és máris kevésbé érzik a testszagod. vannak manapság nagyon jó kis friss nyári illatok, ajánlom Bruno Bannani Made for Women-jét fiatalos málnás illatú:)

2013. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindent kiprobálom :)

am igen 17 vagyok :)

2013. máj. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!