Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mö'rt alszok ilyen mélyen...

Mö'rt alszok ilyen mélyen eggyáltalán ez az oka?

Figyelt kérdés

Általában nem emlékszek az álmaimra sőt a legutóbbi még tavaly volt, és ha emlékszek is ugyanazt álmodom mint mindig. KB 6 álmom van 5 éves korom óta és sosem álmodok mást ezeken kívűl. Azért gondolom ,hogy a mély alvás a hibája mert van még pár problémám: Ha este nem magamtól kelek fel mindent megcsinálok amit mondanak csak bambán ,és reggel nem emlékszek rá. Mindig ugyanakkor felkelek percre pontosoan úgy 3-szor egy éjszaka alatt.Meg ha sokáig alszok hétvégén minden órában felkelek.

Ezeknek a dolgoknak mi az okozója mit tehetek ellene? Már próbálkoztam kissebb rezgésekkel hangokkal időzítve,hogy hátha egy kicsit kizökkentenek de nem sikerült.



2013. máj. 3. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Az álmaid nincsenek összefüggésben azzal,h felébredsz éjszakánként. Én is ritkán emlékszem az álmaimra,még sincs alvás problémám.Ezzel szerintem nincs mit kezdeni.Az,h nem alszod át az éjszakát már más kérdés.Lehet,h ez sem kóros,de egy neurológiai vizsgálat nem árt.
2013. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!