Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek Napallergiája...

Van valakinek Napallergiája vagy fényérzékenysége?!

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Van. Hólyagos lesz a bőröm a vékonyabb részeknél (mellkas, boka, lábfej) Viszket és fáj egyszerre. Calcium és fenistil szokott segíteni.
2013. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is van tavaly jött ki először!Nekem a mellkasom és a karom lett pöttyös,voltam vele bőrgyógyásznál,ìrt rá valami krémet még nem váltottam ki!Anyukámnak is van,de neki csináltak anno tesztet nekem nem!Az érdekelne igazábòl,hogy eddig kinek mi vált be rá!Én nem akarok 30-40 fokban hosszù ùjùba mászkálni,mivel a ezt is javasolta a doktornő!
2013. máj. 4. 01:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam anyukámnak kb.20 éve van,de neki eddig nem igazán segìtett semmi,sőt mindig elkaparta mert annyira viszketett neki aztán neki hónapokig még sebes is volt,most az oriflamtől használja az 50faktoros krémet aztán javulóban van neki ùgy néz ki,de a ruhákat meg megfogja a krém!!!!
2013. máj. 4. 01:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!