Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meghíztam, az arcomon kelések...

Meghíztam, az arcomon kelések vannak, egyfolytában be van gyulladva a szemem. Hogy lépjek így utcára?

Figyelt kérdés
3 hónap alatt 7 kilót híztam sportolás mellett, mikor én mindig vékony voltam, de most elkezdtem diétázni. Rosaceás vagyok, ami nagyon előjött, nem akarnak múlni a tünetek és iszonyat fájdalmakat élek át, szó szerint be van dagadva az arcom, csak félig tudom kinyitni a bal szemem, annyira be van gyulladva. 2 hónap múlva kaptam csak időpontot a gasztroenterológushoz. Már dolgozni is szégyellek menni... :(((
2013. máj. 3. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán próbáld meg ezt: [link]

Persze ha használ is, nem két nap múlva. Miféle dolog az, hogy ilyen esetben két hónapig várakoztatnak? Menj vissza és erőszakoskodj! Mondd meg, hogy nem tudsz így dolgozni, de nem szeretnél táppénzre menni, ha lehet. Én odaülnék a rendelő elé és addig nem mennék el onnan, míg be nem jutok. Hogy a fene enné meg őket!

2013. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!