Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvágtam a kezem, s alig...

Elvágtam a kezem, s alig bírom mozgatni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Délelőtt 1 poharat mostam ki, s eltört a szája. Elvágta a kézfejem, a kisujjam alatt. Nem nagy vágás, nem foglalkoztam vele. Most viszont elkezdett fájni a kisujjam,alig bírom mozgatni.

Mitől lehet?



2013. máj. 4. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Például fájhat attól, hogy elvágtad. Eddig tudtad mozgatni, tehát az inak rendben vannak. A bőr összevarrása nem hülyeség, de egyébként rendbe fog jönni. Elfertőződés miatt érdemes figyelni..
2013. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
délelőtt azért nem fájt mert még sokk alatt volt de ahogy megy ki az adrenalin a szervezetedből úgy kezd el egyre jobban fájni (nem biztos h tényleg így van, nekem is csak mondta vki :) ) próbáld meg lefertőtleníteni. jól mosd ki, nézd meg hogy nem maradt e benne üvegszilánk, és ha van otthon valami sebfertőtlenítő kend be vele de nem nyomd a sebbe csak körülötte!! és ha nem javul a hétvégén hétfőn menj el orvoshoz !!
2013. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

talán ideget ért a vágás

dokihoz vele

2013. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is a kisujjam fáj, hanem alatta a bütyök, a csont. Ott vágta el pont.
2013. máj. 4. 18:10
 5/7 anonim válasza:
Ha nem vagy biztos magadban, menny el orvoshoz vele, az majd mond rá valamit.
2013. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már jobban van, köszönöm a válaszokat. Csak megijedtem, mert alig bírtam mozgatni, s be is dagadt kicsit akkor.
2013. máj. 6. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:

:D

Nyugalom, egy darabig még érezni fogod, mert ilyen egy vágás.

2013. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!