Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véralvadásgátló beadása után...

Véralvadásgátló beadása után lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
asd
2013. máj. 4. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szabad. de a betegtájékoztatóban is benne van, hogy mit lehet enni és mit nem. vagy ha nincs benne, akkor olvasd el az internetes betegtájékoztatókat: pl syncumar, plavix
2013. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem találom sehol nem irja a neten sem és a papiron sem fraxxparine 0,4 ml ..
2013. máj. 4. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Injekciós heparin származékot kapsz, Clexane-t, Fraxiparint, Fragmint, vagy valamelyik társukat? Én is kaptam egy műtétem után, persze pont jött a Szilveszter, és rákérdeztem az orvostól, hogy lehet-e minimális pezsgőt innom, erre a válasz: semmilyen gyógyszeres kezelés alatt nem tanácsos alkoholt fogyasztani, de a használati útmutató nem tiltja kifejezetten egy kis mennyiségű alkohol elfogyasztását (pl. az én esetemben egy pohár pezsgő). Szóval egyszerre tiltott, és engedett:)
2013. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én ma adnám be az utolso és már elég sokat birok vele mozogni nekem az gáz lenne ha nem adnám be magamnak ?
2013. máj. 4. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért nem mertem volna kihagyni még az utolsót sem, hiszen ez egy kúra...
2013. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!