Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz ha levágom...

Szerintetek nem gáz ha levágom a fibrómákat?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt semmi bajom tőle. Ezek ilyen kis bőrszínú puha növendékek általában a hónaljamban vagy a nyakamnál jelenik meg pár. Lenyisszantom alkoholos ollóval, majd ragtapaszt teszek rá.
2013. máj. 7. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha képes vagy rá.

Szerintem nem lesz tőle bajod, de inkább menj el a bőrgyógyászatra.

2013. máj. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy bajod lenne tőle,de inkább bőrgyógyász csinálja .Nekem is van pár darab,kb 2 hónapja az egyik megsérült ,félig leszakadt ,érzékeny volt ,körülötte piros volt a bőr .Aztán elkezdett kiszáradni,és leesett ... semmi bajom nem lett .Ezek jóindulatú bőrnövedékek ,nem rákosodnak el ... de mégis szerintem jobb dokira bizni az eltávolitásukat .
2013. máj. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha biztosan fibroma, nem lesz bajod. Egyre figyelj oda, elég vérzékenyek.Ezért a bőrgyógyászok általában inkább égetik,v. levágják és ráégetnek egy picit,h ne vérezzen.Ezért jobb,ha elmész leszedetni. Persze ha jól tudom,TB alapon már nem nagyon csinálják. Utána viszont néhány napig nem szabad víznek érnie.
2013. máj. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen bőrgyógyászra bízd!!!
2013. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete TB alapon lefagyasztották őket. 5 perc volt az egész és legalább nem én barkácsoltam otthon, hanem a szakember.
2013. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Van valami korlátozás, hogy hányat szedhetnek le? Mert én is szívesebben mennék bőrgyógyászhoz, de itt helyben egyszer elküldtek a rákba, hogy esztétikai probléma és nem kezelik... Egy másik alkalommal meg amikor rákérdeztem azt mondta a doki, hogy max kettő levételét támogatja a tb alkalmanként, tehát hetekig járhatnék vissza.

2013. máj. 9. 03:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orvostól függ leszedi-e és ha igen mennyit. De egy ülésben általában 5-10-et szoktak nálunk,többet nem,úgyhogy néha sokáig kell járni. Amúgy sok helyen tényleg nem csinálják meg TB alapon. Főleg ott,ahol van magánrendelése is az orvosnak :)
2013. máj. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!