Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy hogy nincs...

Éreztétek már úgy hogy nincs miért felkelnetek reggelente és egyáltalán nincs kedvetek élni?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult hogy 24 évesen nincs melóm, nincs pénzem, nincs párkapcsolatom, egy okj-s képzésre járok heti egyszer... annyira elátkozottnak érzem magam, amiért nem tudok normális életet élni fiatalon... nem járok el szórakozni, nincsenek barátaim...
2013. máj. 8. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte minden második nap így kelek fel. Nagyon rossz tud lenni, tudom.
2013. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szó szerint én is irhattam volna ezt mert pontosan igy érzem magam.Azzal a kis különbséggel ,hogy én 56 éves vagyok ugyhogy esélyem sincs arra,hogy ez megváltozhat.

Te,ha szemernyi életrő is van benned még változtathatsz.

Sok sikert!

2013. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyi ilyen életunt ember van, (én is voltam..) nem értem miért nem alapítotok valami klubbot, vagy nemtudom mit.
2013. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolod,hogy az életuntak klubjába menés lehetősége megváltoztatná az alaphelyzetet?
2013. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!