Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj az oldalam, de nem tudom,...

Fáj az oldalam, de nem tudom, hogy valami szervi probléma, vagy az izommal lenne valami?

Figyelt kérdés

Ezen a képen bejelöltem, hogy konkrétan hol érzem a fájdalmat:


[link]

Előfordul, hogy néha a másik oldalam kezd, és akkor egy kicsit felszabadul ez a felem.


Múlthét szombat óta fáj (aznap nagyon sokat ettünk, nem tudom, számíthat-e), vagy esetleg a közelgő menstruáció a felelős ezért (tegnap kellett volna megjönnie).


Utóbbit én személy szerint elvetettem, mert ahhoz egy kicsit magasan érzem, de nem vagyok biztos benne.



2013. máj. 9. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha elmész egy hasi ultrahangra, mert lehet akár a lépeddel is baj. Nem ütötted meg ott magad?
2013. máj. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem rá. Ez is megfordult a fejemben, de aztán kizártam.


Esetleg, lehet baj a petefészkemmel. Előfordulhat, hogy menstruáció előtt fáj, de nekem elmaradt, és azért szenvedek még mindig?

2013. máj. 10. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elképzelhető, hogy a petefészkeddel van gond, de biztos választ csak egy hasi ultrahang adna.
2013. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget. Mindenképp el fogok menni, mert fájdalomcsillapítóból nem lehet megélni.
2013. máj. 10. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!