Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a körömrágásról?

Hogy szokjak le a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Növeszteni szeretném a körmöm de nem megy mert mindig rágom... :(

2013. máj. 9. 19:03
 1/4 anonim válasza:
Jó kérdés. Sajnos én is rágom a körmöm, de úgy két hónapig sikerült abba hagynom azzal hogy hetente kétszer más színnel festettem a körmöm és mivel volt vele meló rendesen (legalább is én mindig megszenvedem) így mindig ügyeltem rá hogy ne rágjam. De csak két hónapig bírtam. Állítólag az egész pszichés baj, amit egy időre egy pszichológussal meg lehet oldani (googlen keress rá) de a pszichológusok szerint is a legtöbben hamar visszaesnek, szóval nem garantált az egész. Úgy tudom lehet venni valami krémet (vagy valami mást) ami keserűvé teszi a körmöket és így leszoksz a körömrágásról.
2013. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálom... DE majd szólok ha bevált!

Egyébként köszi! :D

2013. máj. 9. 20:02
 3/4 anonim válasza:

Nincs mit :)

Remélem neked sikerül leszoknod. :)

2013. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
eddig probálkoztam de én valahogy nem tudok elllenálni a körmömnek vagyis már megszoktam hogy mindig rágom és már kicsit beleőrültem... ;) de én még azt is halottam hogy ha ecettel bekenjuk a körmünket de én inkább maradok annál hogy találtam egy olyan átlátszó körömlakot ami elvileg leszoktat a körömrágásról és kipróbálom és majd értesítelek ha be vált erről ugy is mindig te jutsz eszembe...
2013. jún. 26. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!