Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek fogok még nőni?...

Szerintetek fogok még nőni? 16 éves lány vagyok 192 cm.

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a szüleid, nagyszüleid milyen magasak, mikor kezdtél el nőni, későn érő vagy-e vagy sem.


Szerintem nem valószínű. Elég szép szálra megnőttél, ha későn érő volnál, akkor csak most kezdenél el nőni. Pár centit még nőhetsz, de túl sokat nem valószínű.

Egyébként szeretnél? 192 cm-hez kb. 43-44-es láb tartozik. Én 180 vagyok, és alig találok magamnak 42-es cipőket a németek között, ahol nálam egy fejjel magasabb nők is grasszálnak. :)

2013. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez nagyon dúrva?

és mi újság a pasikkal??

2013. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen sajnos korán kezdtem el nőni, de nem szeretnék még magasabb lenni, így is nagyon megbámulnak az emberek .. nagyon nehéz barátot találnom, mert félnek tőlem a fiúk :/
2013. máj. 11. 21:14
 4/9 A kérdező kommentje:
Elég vékony is vagyok (se seggem, se mellem). Nagyon nehéz nap mint nap szembesülnöm a primitív emberek véleményeivel pl.: dínó, godzilla...
2013. máj. 11. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:

A magasságodhoz várható volt, hogy "se segged, se melled", mert biztos voltam benne, hogy aszténiás vagy. Örülj neki. Ilyen magasséggal, vékonyan úgy öltözöl, ahogyan akrsz, mindne jól fog mutatni rajtad.

Vannak magas pasik (ha kell, akkor németek, angolok); és akik bántanak, azokat oszd szépen ki! Nem kell félni.


A magasság sokszor előny is ám. :) Már az én 180 cm is az.

A magas embereket pl. szívesen szólítják le az utcán, amikor útbeigazítást kérnek, mert a magas ember ún, apa-figura: előhozza az emberből a kisgyerek-apuka képet. Hozzáértőbbnek, okosabbnak, jól tájékozottnak, kötelességtudóbbnak hiszik, mint az alacsonyabbakat (akkor is így van, ha ez a valóságban nem egészen így van).


Lásd a dolgok jó oldalát. :)


Szia!

2013. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kifuto modellnek siman elmehetsz! :)
2013. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát én elég félős vagyok, nem merek visszaszólni embereknek, talán ez a baj.. inkább kerülöm a konfliktusokat. Hogy lehetnék kifutómodell ha nincs se seggem, se mellem :/ egyáltalán nem állnak rajtam jól a ruhák .

nagyon sokat kell válogatnom. Főleg nyáron nagyon nehéz, amikor rövidnadrágot veszek fel, akkor bámulnak legtöbben a hosszú csontos lábaim miatt :/

2013. máj. 11. 22:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Néztek már Neked növekedési hormonszintet?
2013. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, hogy néztek mert apu is elég magas de én már nemszeretnék ennél magasabb lenni így is nagyon nehéz.
2013. máj. 12. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!