Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha Xanaxot szedek jól eltudok...

Ha Xanaxot szedek jól eltudok tőle aludni?

Figyelt kérdés
Nehezen tudok aludni napok óta, és szeretnék szedni xnakaxot mivel vény nélkül kiadják a gyógyszertárba. Javasolták hogy 2 tablettát vegyek be ha jól elakarok aludni. Segíteni fog?
2013. máj. 13. 14:06
 1/4 anonim válasza:

A Xanax vényköteles, nem adhatják ki csak úgy.

A Xanax tabletta a következő betegségek esetén alkalmazható:

- Szorongásos állapotok.

- Depresszióval társult szorongás.

- Depresszió

- Az előbbi betegségek szervi vagy más betegségekkel társulva

- Pánikbetegség

Alvási zavarok ellen ne Xanaxot szedj, hanem első körben valamilyen növényi eredetű készítményt, van belőlük elég, megkérdezheted a gyógyszertárban is, mit javasolnak. Alvási problémára egész biztosan nem fognak Xanaxot ajánlani.

Valószínűleg, jól aludnál tőle, de elég egy szem is, sőt nekem például, elég fél szem is. Viszont reggel elég kába tőle az ember, főleg az elején.

Én semmiképp nem javasolnám, ha csak alvási problémád van.

2013. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kalcium, Magnézium, omega3, e-vitamin, C-vitamin... ezektől is eltudsz aludni. Vitamin boltban vedd meg, mert ott nagy dózisút kapsz.

Mondd, hogy nehezen tudsz aludni, megmondják milyen vitamin hiányod van, mire van szükséged.

2013. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és nincs semmi féle más altató ami vény nélkül kapható???
2013. máj. 15. 18:14
 4/4 anonim válasza:

Első vagyok.

Próbáld ki ezt, jókat hallottam róla és ez tényleg vény nélkül kapható.


[link]

2013. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!