Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Bővebben lent.

Miért van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Általában mindig ki van száradva a szám, attól függetlenül hogy kenegetem. Ha kifújja a szél, mikor frissen van bekenve, vagy ha sokat beszélek, benyálazom picit, illetve csókolózás után is gyakran lesz a szàmon "fehér csík". Gondolom nyál, mert le lehet törölni, csak elég kényelmetlen mindig a számat törölgetni. Mitől lehet? 18/l
2013. máj. 15. 10:35
 1/3 anonim válasza:

ez azért fordulhat elő mert nem megfelelő a szádnak a krém vagy száj ápoló amit használsz vagy nem viszel elég folyadékot a szervezetedbe

Mivel kened?

2013. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagy színes labelloval, vagy az oriflame-nek az egyik balzsamával.
2013. máj. 15. 11:28
 3/3 anonim válasza:
az oriflamaet szerintem ne hasznald nekem az nem valt be mar egy ideje nem hasznalom es nincs panasz de lehetseges ki vagy szaradva egy nap mennyi folyadekot iszol?
2013. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!