Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon faj a gyomorszajam...

Nagyon faj a gyomorszajam mitol lehet?

Figyelt kérdés
Mar honapokkal ezelott is ereztem de cask estenkent mikor lefekudtem.Nem olyan mintha a sav marna hanem mintha valaki jol osszeszoritana.Aztan van ,hogy lent a hasam aljanal is van ilyen gorcsos erzes aztan mennem kell wc-re.Viszont 2 hete mandulagyulladasom volt.Nem birtam nyelni ,se inni,se enni.Akkor ereztem,hogy tobb a savam es ragtam ra el egy tabletat amitol job let.De azota minden nap erzem ezt a gorcsos erzest a gyomorszajamnal foggetlenul attol ,hogy 10 perce ettem.Nem eszek fuszeresen sem zsirosan.Probalok dietazni,2-3 orankent eszem ,hogy hatha job lesz de nem ugy tunik.Most is nemreg ettem es nagyon faj.Mitol lehet,volt valakinek ilyen?Szerintem ez nem sav mert hiaba ragom el a kis tabletat nem lesz jobb.Voltam dokinal de annyit mondott biztos sav....Kulfoldon vagyok,itt nehez az orvos kerdes.Most atjelentkeztem masik orvoshoz de 1 honap mulva tud cask latni es akkor meg cask eltudom mondani mi a bajom.
2013. máj. 16. 17:06
 1/2 A kérdező kommentje:
A mellkasom is szokott fajni,foleg ha hason fekszem.(bocsi a gepelesi hibakert)
2013. máj. 16. 17:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig ez olyan mint a reflux. Menj orvoshoz, amíg szét nem rágja a sav a gyomorszádat. Nem beszélve arról, hogy ha a gyomorszáj a sok felmaródástól forradásos lesz és nyitott marad a gyomorszáj. Ami nem egy kellemes dolog. Ne egyél édeset, mert attól sok lesz a savad. Vegyél salvus vizet, vagy savlekötőt kérj a patikában
2013. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!