Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komolyan erdekel! Ki tud...

Foreverinlove kérdése:

Komolyan erdekel! Ki tud Budapesten egy jo plasztikai sebeszt ajanlani?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ha lehetseges ilyensmit, de popsim szeretnem megvaltoztatni. Nem zavar a nagysaga, hanem csak egyszeruen a formaja. De nem szeretnek semmit beultetni hanem csak egyszeruen ha lehet valahogy formazni??? Itt a nyar es mindig utalok levetkozni strandon a popsim miatt :( Aztan meg ugye a celulitiszt is jo lenne eltuntetni. S meg valami: labamon van egy folt. Sotetebb szinu mint a borom szine. Anyajegyeket tudom ellehet tavolitani, de hogy ilyent is lehet?!
2013. máj. 18. 03:58
 1/3 anonim válasza:
Szerintem felejtsd el. Foglalkozz mással mint a külsőddel, olvass, tanulj, csinálj mást. Ha egyszer elkezded ezt a marhaságot, soha nem fogod abbahagyni, mindig találsz valami csúnya részt magadon. A végeredmény ez lesz: http://www.youtube.com/watch?v=uRvtry4gGFU
2013. máj. 18. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
cellulitisre vannak nagyon jó kozmetikai kezelések,az nem plasztikai sebészeti dolog.A barna foltodat biztosan sokan "el tudnák" tüntetni(nemcsak plasztikai sebész),de lehet,h a nyoma csúnyább lenne,mint maga a folt. A fenekedre pedig,főleg,ha a nagysága nem zavar,miért plasztikai sebészt keresel? A torna jobb hatású,egészséges,tartósabb. Egy idő után a plasztikázott feneked is meglazul,formátlanodik.
2013. máj. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom a popsimra mindenki a sportolast ajalja, de sokat sportoltam es a szuletett format ugysem fogja a sport megvaltoztatni :(
2013. máj. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!