Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma vettem egy schanz gallért...

Ma vettem egy schanz gallért és nem tudom hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a nyakam és itt mulyáskodom.

2013. máj. 21. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet van többféle is ( nem tudom) de nekem tépőzáras van.A legkeskenyebb részét az állad ará helyezed,a tépőzár meg legyen a tarkódnál.Csak meg kell találnod a helyes méretet,h nehogy túl szoros legyen,de a tépőzárral tudod szabályozni.
2013. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ.Szeretném helyesen használni mert a nyakam nagyon fáj.Kaptam hozzá használati utasítást de nekem ez a magától értetődő dolog valahogy nehezen értelmezhető.

Az enyém is tépőzáras hátul,és ahogy néztem két féleképpen is fel lehet tenni (az egyik féleképpen nyilvánvalóan helytelen.)

Amit én láttam belőle nekem úgy tűnik mintha szárny alakú lenne és van benne egy U betű forma és azt nem értem hogy ha szemből nézem az U betűt akkor így álljon amikor az állam alá teszem vagy fordítottan álljon az U betű (tehát hogy a teteje az alján legyen az alja meg a tetején az U betűnek)?

Még úgy is le tudnám írni hogy az egyik oldala a schanz gallérnak homorú a másik oldala domború,és nem tudom hogy a homorú részébe vagy a domború részéhez illesszem az államat?

Előre is köszi a segítséget!

2013. máj. 22. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!