Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy felnőtt embert le fognak...

Egy felnőtt embert le fognak a vérvételnél, ha az nagyon parás?

Figyelt kérdés
Tudom szégyen, hogy félhetek ennyire, na de senki sem szereti ha tűvel szúrkálgatják és már rég voltam, még gyerek koromban, arra lennék kíváncsi egy felnőtt embert is lefognak, ha túl "hisztis"? Vagy mi van, ha valaki kirántja magából a tűt?
2013. máj. 23. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
"Mi van, ha valaki kirántja magából a tűt?" Pszichiátria. Egészséges gondolkodású ember nem tesz ilyet.
2013. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szólj előre, hogy nagyon félsz. Ha rendesek, meg fogják érteni. Amúgy meg semmi probléma, csak 1 kis szúrás, 1 perc alatt meg is van :-) Ne nézz oda, gondolj valami másra.
2013. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem is le szoktak fogni, igaz, csak a karomat szokták fogni, végig. Nem rántanám ki a tűt, előtte szoktam mozgatni a karom.
2013. máj. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bocipók ***** válasza:

Én is annyira fostam, hogy 30 évesen vettek tőlem először, mert addig ki tudtam dumálni magam.

Rendes volt a nő, előre mondtam, hogy nagyon fosok és még nem vettek tőlem és tök rendes volt.

Amúgy azon is beparáztam, hogy azt hittem olyan vastag tűvel veszik, mint a véradáskor. Szerencsére teljesen más, a nyoma alig látszott.

A karomat nekem is tartotta és folyamatosan beszélt hozzám.

2013. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem minden rendben lesz és probléma nélkül fog menni a dolog...
2013. máj. 25. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!