Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kedves Mindenki! Olyan gondom...

Lantos Szilvia kérdése:

Kedves Mindenki! Olyan gondom lenne, hogy tompa fájdalmat érzek az oldalamon bal oldalt. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Elég intenzív tornát végzek, minden nap másfél óra, mindent megmozgató edzés. hét napból 5-öt tuti csinálom. Egy hete kábé fájdalmat érzek a bal oldalamon, de nem tudom eldönteni, hogy a hátam, az oldalam, vagy a felső hasam, nem tudom a kiindulópontot, tehát sugárzik össze vissza. Vérkép 3 hónapos van, tökéletes, holnap csináltatok egy másikat, mert be vagyok csinálva... Szerintetek? Ötletek? Izomhúzódás, vagy valami szörnyűség. 31 éves hipochonder csaj vagyok... :)
2013. máj. 27. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha komolyabb lenne, el tudnád dönteni, hogy hol fáj:)

Vérkép megmutatja, van e gyulladásod, valszeg meghúztad vagy rossz az ágyad, ülőmunka, özön dolog lehet.

2013. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, mondjuk ez igaz... duzzanatot nem látok magamon, amúgy se tudnám eldönteni, mert nem reálisan látok :) köszi a válaszodat kicsit máris jobb :)
2013. máj. 27. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod.
2013. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Izomhúzódás, vagy gerincprobléma, de lehet vese, vékonybél, gyomor, illetve még sok egyéb más, biztos, hogy nem szörnyűség, de ki kell vizsgáltatni, menj el a háziorvoshoz. Az is lehet, hogy csak a túlzott edzés hatása.
2013. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!