Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S! Jobb garatmandulám...

S. O. S! Jobb garatmandulám 3x nagyobb, mint a bal! Van/volt még így valaki? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Voltam már fül-orr-gégészeten mielőtt valaki ezt írná,de sajnos egy rezidens volt pont,nem olyan,aki már gyakorlott.(Amúgy is halottam róla rosszakat a családon belül szakmailag.)Szóval jól kifogtam.Elküldött nyelési röntgenre,ahova csütörtökre kaptam időpontot,de utánanéztem és az csak a nyelőcsői esetleges elváltozásokra alkalmas vizsgálat,mandulák vizsgálatára nem jó,nem?!Amúgy ezek a tüneteim a jobb oldali megnagyobbodáson kívül:fogyás,nehezebb nyelés,légzési nehézség,bűzös szájszag.Csak mert a vérlépemben a vvt és a crp gyulladásos faktorok normál értékek között vannak és nem is különösen vörös a mandulám,gyógyszert sem írt rá,szóval nem lehet gyulladás.Nagyon félek,nektek volt már ilyesmi?

17/L


2013. máj. 27. 15:18
 1/3 A kérdező kommentje:
*Ja,és még annyi,hogy erős szájszárazságom is van kb 2 hónapja(lehet ezzel összefüggésben),volt,hogy reggel miután felkeltem beszélni alig tudtam,annyira száraz volt a szám. :(
2013. máj. 27. 15:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az a mandulád, nem a pajzsmirigyed?
2013. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Biztos,mert pont ott van,ahol a másik oldalon a "szabályos" mandulám. :S
2013. máj. 27. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!