Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek h a felfázásból...

Mit tegyek h a felfázásból minél hamarabb kigyógyuljak?

Figyelt kérdés
10 percenként wcre kell mennem, sötét vizelet, csip , égető érzéssel.van rá valami olyan gyógymód pl. ha forro vizbe ülök vagy valamilyen teát iszok? ez csak felfázás lenne vagy valami olyasmi mint a hüvelygomba? előbb olvastam h az is ilyen tünetekkel jár.
2013. máj. 28. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt húgyhólyaghurutnak hívják és baktérium okozza. El kell menni orvoshoz, ott csinálnak vizelettenyésztést, kiderül, hogy milyen kórokozó van a szervezetedben, milyen számban és akkor célzott antibiotikumos kezelést kapsz!

Minden más otthoni kezelés, mint a kamilla tea például csak gyulladáscsökkentő hatású és tüneti kezelés lesz, de attól a baktériumok ott fognak maradni, ezért kell orvoshoz menni!


A hüvelygombának a hüvely fertőzésének és gyulladásához van köze és nem a húgyutakéhoz, viszont az is egy fertőzés, kellemetlen tünetekkel, de az egy nőgyógyászati, ez pedig egy urológiai betegség.

2013. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ülj meleg vizes,kamillás ülőfürdőt és vegyél tőzegáfonya teát,azt iszogassál naponta legalább 3 litert.Talán segíteni fog,de ha nem elég(1-2 nap), el kell menni orvoshoz,nehogy egy komolyabb felszálló fertőzésed legyen.
2013. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Volt tapasztalatom mindkét betegséggel, amit írtál. A felfázást már töbször is sikerült otthon meggátolnom. kb. 4-5 liter folyadékot kell ilyenkor meginni naponta..tudom h sok. Már alig szokott lefelé menni nekem is. :) azért is jók a teák, pl. kamilla h vmi íze is legyen annak amit iszol. Ülőfürdőnek is használtam, úgy nem vált be. Sőt a patikában vett cseppek sem. Csak a sok víz..súlyos esetben pedig ha nem múlik el, fáj a vesetájékod stb..márcsak az antibiotikum.

A hüvelygombánál a csipő érzés nekem is meg volt, de sztem csak a gyulladástól a tájékon.Sztem neked nincs hüvelygombád..hidd el azt egyértelműen észre fogod venni...ha lesz. A sűrű folyásból, a kínzó viszketésből.

2013. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Cickafark tea a legjobb ulofurdonek is.
2013. máj. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!