Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is ilyen magas?

Más is ilyen magas?

Figyelt kérdés
Szóval, 12 éves vagyok, és minimum 174 cm (nyáron mértük utoljára), én vagyok a legmagasabb az osztályban. Nem mintha nem örülnék neki, de van más is, aki ilyen magas, mert néha má-már zavar, hogy ennyire nagy vagyok :S Persze elfogadom magam így, csak kíváncsi vagyok :)

2013. máj. 28. 20:28
1 2
 1/15 Emberek ***** válasza:
igaz én kicsit idősebb vagyok (16) 190 centi, és fiú :D
2013. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Mert ha fiú akkor ez pont jó magasság de ha lány akkor sincs semmi baj, osztálytársam 12 évesen 176 volt és azóta sem nőtt. :)

2013. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jaj lány, elfelejtettem írni :)
2013. máj. 28. 20:40
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is ekkora voltam 12 évesen. Most már felnőttem és 178 vagyok. Mondhatom: egész életemben jól ki tudtam használni, hogy magas vagyok. (Lásd: Cseh Annamáriát! Hogy befutott.) Minden manöken nő: 170 fölött kezdődik. Légy büszke magadra. Ha nem lesz munkahely: Neked akkor is lesz mindig. Reprezentatív munkákra mindig magas nőt keresnek.

Egyébként elárulom, hogy dolgoztam a Humanic cipőboltban, ahová 12 éves lányok úgy jöttek vásárolni, hogy 46-os férfi cipőt vásároltak, mert akkora volt a lábuk és próbáltak ezek közül olyat venni, ami uniszex, mondjuk tornacipőt.

HA sok ilyen lánnyal szeretnél együtt lenni: javaslom, hogy járj el kosárlabdázni. Simán, bajnok lehetsz, de ha nem, akkor is Nálad magasabb lányok között leszel. Klassz érzés. Ja, és a 205 centis fiúk is mind Veled akarnak majd járni! Magasnak lenni király! és még magassarkút sem kell hordanod. Aki kritizál: nézd meg mekkora, mert tuti, hogy csak irigy.

2013. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Magasnak lenni nagyon jó! Én vagyok az osztályban a 2. legmagasabb, és szerintem nagyon jó! Állítólag a kicsi emberek haragosabbak, dulifulik. Meg nekem vannak kicsi barátnőim, és mindig mondják, hogy milyen rossz kicsinek lenni. Úgyhogy örülj neki! Hanyas a lábad, mert abból lehet következtetni, hogy kb mekkora leszel, lehet, hogy nemsokára megállsz, mert ha hirtelen nyúlsz, utána már nem nagyon fogsz! Engem meg a nagy lábam miatt piszkálnak, meg hogy hosszú, és ezáltal nagyobbakat is lépek. Ezek csak azért piszkálnak, mert irigykednek!
2013. máj. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
17%
Szerintem meg magasnak nagyon rossz lenni sok olyan dolgot nem tud csinálni az életében amit más emberek. És amúgy is kiismer 205 cm fiúkat?? Mindenből kimaradsz..magasnak lenni csúnya.
2013. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam :) Utolsó, miből maradnak ki a magas emberek?
2013. máj. 29. 16:10
 8/15 anonim ***** válasza:

176 VAGYOK ÉS 12 ÉVES RÁADÁSUL MÉG LÁNY IS :)

Szerintem csúcs szuper , mert hamarabb beérek a célba , mint a többiek hihi :D

2013. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én nyertem, a 181 centis 12 éves. Nagyon szeretek magas lenni,de az az igazság hogy néha engem is zavar. És igen, vannak ilyen magas emberek! :)
2013. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ahh, jól van akkor :D Köszönöm a válaszokat c:
2013. máj. 29. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!