Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hölgyek emésztése más?...

A hölgyek emésztése más? Kevesebbet szellentenek, ez tény vagy csak mítosz?

Figyelt kérdés
Én jóval többet pukizok, mint a barátnőm, pedig általában ugynazokat az ételeket esszük. Mindig kíváncsi voltam ezzel kapcsolatban, hogy ez mítosz, vagy a hölgyek tényleg kevesebbet pukiznak és van-e ennek valami a hátterében? Esetleg a hormonjaik miatt máshogy dolgozzák fel az ételeket?

2013. jún. 1. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
National Geographic-ban olvastam, hogy valamivel kevesebbet, illetve más az összetétele, a férfiakéban több a kénes vegyület, ezért szagosabb. De mindjárt megkeresem a cikket.
2013. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy nem eszel tejeset! Pl. nem iszol kakaót, nem eszel tejbegrízt, tejbe rizst, tejszínes levest, burgonyapürét, fagyit. Már ettől is teljesen megszűnhet ez a problémád!
2013. jún. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam hogy a nők szellentésében van több kén-hidrogén, és ezáltal nekik van büdösebb fingásuk (egy jó kis kávé kefír kombónál nem csoda ha brutál szagos lesz a puki ami szerintem még jó ez esetben! 😁😁😁)
2022. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyen mellé még tojást is xddd
2022. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!