Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizsga előtti nap tanácsos...

Vizsga előtti nap tanácsos vért adni? Nem leszek tőle fáradtabb? És most mennék először szóval az is érdekelne, hogy nem fog fájni?

Figyelt kérdés

Szombaton mennem kell szóbeli érettségizni. Péntek délután lesz véradás. Már régóta szeretnék vért adni, de még sose jött össze szóval most mehetnék.

Másnap ez lesz rám valamilyen hatással? Fogok tudni koncentrálni, ugye?

Fog fájni ? Nagyon rossz? Kicsit félek.


2013. jún. 1. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy fog fájni, megböknek tűvel.


Nagyon rossz? Ez milyen kérdés..


Miért adsz vért? Nekem ez mindig olyan perverznek tűnt.. vad idegenekkel.. leveszik a véredet.. sosem értettem a véradókat.

Lehet nem érettségi előtt kellene. Mentél végül? Hogy sikerült a szóbelizés? (irreleváns kérdések, de én is egy vizsgára tanulok, csak elütöm az időt..)

2013. jún. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Következő pénteken lesz :) A vizsga meg másnap. De megelőlegezem, hogy jól fog menni, nem nehéz :D

Szeretnék vért adni, mert anya volt kórházban 1-2 éve, és láttam mikor voltam bent nála, hogy igencsak szükség van vérre (szobatársába elég sokat bele kellett nyomni, meg neki is kellett)

2013. jún. 2. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:
TaplalkozasHarcmuves, ha majd egyszer ne adj Isten kórházba kerülsz, és azt hallod, hogy nincs vér, amivel megmenthetik az életed, kíváncsi vagyok, hogy akkor is ezt fogod e gondolni.
2014. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!