Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a kulombseg a Tyrosine es...

Mi a kulombseg a Tyrosine es a L-Tyrosine kozott?

Figyelt kérdés
melyik markát vegyem .....ha venni akarok,?scieteces van nekem de mar kezd elfogyni...
2013. jún. 1. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyanaz a kettő, max a nevében van különbség, amúgy ez csak egy aminosav, mind ugyanaz.

mire szoktad venni, pontosabban miért használod?

2013. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Arra vettem,hogy ha nincs kedvem tornazni...akkor ezt bekapok :)


de tanulasnal is segitett ugy erzem es abban jobban ereztem hatasat. ugy h most arra kene vizsgaidoszakhoz

2013. jún. 1. 21:43
 3/7 A kérdező kommentje:
ugy nez ki h az a legolcsobb a scieteces....mi a velemenyed roluk?
2013. jún. 1. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor ezek szerint nem olvastál nagyon utána.

sajnos egy bizonyos dózis, után, vagy hosszabb szedés után, károsodást okozhat ez is. méghozzá nem is keveset.

a paraszimpatikus idegrendszerre hat, magyarul megnöveli az adrenalin és előhormonjai termelődését a mellékvesében, majd az agyban is.

kicsi dózisban inkább az előnyös hatásai jönnek elő, de ha hosszú ideig szedi vki, vagy nagyobb adagokban, akkor ezek is előjöhetnek

szívritmuszavar, magas vérnyomás, fokozott pulzusfrekvencia, kamrai tachikardia, fokozott izzadás, agyérgörcs.

magyarul mintha adrenalint nyomnál hosszútávon, mert annak az egyik elő anyaga ez!!!

2013. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem szedtem sokat belole. csak alkalmankent. 50 drb kapszulat vettem meg mult ev nyaron. amikor panikoltam h nem lessz meg a vizsga,tanulasnal ezt bevettem es el is feletkeztem rola. (akkor azert ereztem valameik nap a szivemnel egy kis szurast,vagy olyan fura erzest....reggel bevettem glinko biloba-t kicsit kesobb multi mineralt...meg egy kapszula ilyet es kozben reggel ittam egy kavet is.....cseszek ra nem veszek mar ilyet :D jo h nem kaptam infartot)
2013. jún. 1. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
vizsgára ginko biloboát szedjél, mert serkenti az agyi vérkeringést, és ezeregy jótékony hatása van, de ugyanaz mintha fokhagymát és vöröshagymát ennél nyersen, mert ezeknek is értágító hatásuk van ezáltal serkentik az agy működését is.
2013. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

"Arra vettem,hogy ha nincs kedvem tornazni...akkor ezt bekapok :)


de tanulasnal is segitett ugy erzem es abban jobban ereztem hatasat. ugy h most arra kene vizsgaidoszakhoz"



Ez egy aminosav. Eszel húst? Akkor nem kell külön tabletta..


Hát torna/edzés helyett rohadtul nincs értelme egy aminosavat enni. Az edzés izommunkával jár, a kaja az meg kaja. Agyműködésnek jó? Hát ha úgy érzed ez segít, ez is valami akkor fogyaszd.

2013. jún. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!