Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Át szeretnék térni a gyógyszer...

Át szeretnék térni a gyógyszerekről a természetes medicinákra. Segítene valaki? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
4 és fél évig szenvedtem depresszióban, miután a feleségem elhagyott. 3 évig tömtek gyógszerekkel, mindenféle altatóval, nyugtatóval, antidepresszánssal... Semmi sem segített, szegény pszichológus is hiába dolgozott. 1 éve találtam egy növényt, ami egyben antidepresszáns, altató, nyugtató, izomlazító, fájdalomcsillapító és kedvjavító. A nevét nem írom le, mert kishazánkban az orvosok és politikusok vaksága miatt még illegális, de szerintem mindenki tudja, mire gondolok. Egy pár hónapja teljesen jól vagyok, és már a bizonyos növény sem kell, hogy jól érezzem magam. (Na jó, néha még szoktam, de tényleg ritkán...) Most úgy döntöttem, hogy soha többé még csak gyógyszeresdobozt sem akarok látni. Segítene valaki, hogy melyik növény mire jó? Esetleg valami internetes anyag? Bármi jöhet. :) Előre is köszönöm a segítséget!
2013. jún. 2. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Maria Treben: Isten Patikája (ez egy könyv. ebben minden benne van amire kiváncsi lehetsz)
2013. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!