Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a nagyon...

Cicus001 kérdése:

Mit lehet csinálni a nagyon alacsony vérnyomás ellen?

Figyelt kérdés
Általában ilyen 80/ 60, 70/55 fele szokott lenni, és egyfolytában szédelgek, volt mikor úgy leeset hogy már majdnem elájultam, és nagyon idegesít, hogy majdnem minden nap ilyen nyomottnak, és fáradtnak érzem magam, valami tanács?

2013. jún. 7. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. A háziorvosom tanácsolta hogy kávézzak. Reggel ha nem iszom rendesen rosszul vagyok annyira lent van a vérnyomásom. De ha nem szeretnél kávézni ihatsz zöld teát, bár ez nekem nem vált be annyira mint a kávé.
2013. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a kávé se segít nekem sokat.. a teát meg nem szeretem sajnos..:/ de köszönöm a válaszod:)
2013. jún. 7. 13:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Oh értem :/ És dokinál voltál ezzel a dologgal? Ő mit mond?
2013. jún. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sportolni kell, mivel a mozgás javítja a keringést és sok folyadékot kell fogyasztani.
2013. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sok folyadék,sok só
2013. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam dokinál még ezzel, de sportolok is meg folyadékot is iszok azért rendesen ,de sajnos sokszor ennek ellenére alacsony szokott lenni..:/
2013. jún. 8. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!