Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kis fiam most hall vagy...

A kis fiam most hall vagy nem? -Miért beszéd híbás? 3-1/2 éves!?

Figyelt kérdés

Most 3-1/2 éves,szépen beszél,de csak szemböl tud rendesen komunikálni-oldalról v hátulról már nem.1-évet járt bölcsibe,és ősztöl jár SNI oviba.Sajnos most kiderült,hogy tejcukor all.-és az ottani Dr.Nő vette észre,hogy beszéd hibás.Beszéltem az Ovónővel aki megerösítet,hogy a kisfiam igen is beszéd híbás!Töbször jeleztem nekik,ezt az észre vételemet,a válaszuk az volt ,hogy minden rendbe van.-3hónapos kora ota hordtam Bp.az Amerikai uti Klinikára,itt találtak eltérést,a-Heim Pálba -azt mondták,hogy nincs a hallásával gond.Akkor most mi lehet a gond?Merre hova vigyem,hiszen nagyon okos értelmes gyermek.

Válaszokat elöre is köszönöm-a gunyolodásokból meg nem kérek!Elnézést!



2013. jún. 8. 21:07
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ha megvizsgálták a hallását, és nem találtak eltérést, akkor szerintem nincs is. Ott nem küldtek tovább valamerre? További vizsgálatra én az Országos Szakértői és Rehabilitációs Bizottság-ot ajánlanám.

Itt linkjük, ahol tájékozódhatsz: [link]

Különben miért jár SNI-s óvodába?

Minden jót nektek!

2013. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!