Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérek szépen valakit írjon...

Kérek szépen valakit írjon privit! Nagyon sz@rul lettem hogy bevettem ennyi gyógyszert (15-16db) Szóljak valakinek? Vagy feküdjek le inkább aludni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Irány az ügyelet!
2013. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyedül vagy otthon?
2013. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszereket vettél be? Írd le mindet!
2013. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Xanax(5db), Fájdalomcsillapító(4db) meg még valamilyen gyógyszer hasonló mint a nyugtató de nem az, abból meg 2.őt vettem be és még valami +2 de azt nem tudom :/
2013. jún. 8. 22:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Valaki ma már írt itt 5 db xanaxról kérdést, az is te voltál?

Fájdalomcsillapítót milyet?

Meg azért jó lenne tudni, hogy a többit milyet vettél be?

Na meg: miért?

2013. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vagy hívjál mentőt, vagy ha tudsz, menj az ügyeletre taxival. De most rögtön, azonnal!
2013. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvosi ellátást kell kapj. Inkább mentőt hívj az hamarabb kiér, és már a kapuba várd őket. Ez nem vicc mert ebbe belehallhatsz. Szegény bátyám is bevett kb ennyit mint te és ezekből és ő rá kellett hívni a mentőket, és később amikor elvitték akkor jöttünk rá a dologra akkor mentünk a mentő után be a kórházba beszélni az orvossal hogy tudjon erről. A bátyám öngyilkos akart lenni ezzel és a pszichiátrián kötött ki 2 nap múlva. Remélem te nem ezt akartad, mert akkor te is ott végezheted ám...:( Azonnal mentő vagy ügyelet ha közelben vagy, de a legjobb ha felhívod őt és mondd el neki aztán vagy kimegy vagy hív mentőt, mert ha olyan dolog van amiben nem tud segíteni akkor úgy is a mentőt hívná és akkor fél órát is veszíthetsz akár ami ilyenkor sokat számít.
2013. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pontosan. Az öngyilkosság.
2013. jún. 8. 22:12
 9/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? hívj mentőt azonnal! nehogy valami komolyabb bajod legyen..
2013. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ajjj minden altatós-nyugtatós, aki meg akar ezektől halni, azt hiszi, hogy majd szepen elalszik es ennyi. Hat nem, lebenul a legcso, a nyelocso es konkretan a sajat hanyasukba fulladnak meg. Gondolim ezt nem szeretned! Doki!!!!
2013. jún. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!