Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon rendben van az...

Magyarországon rendben van az ivóvíz minősége?

Figyelt kérdés
Csak mert hozzánk jöttek beszélni, hogy mennyi szennyezőanyag van a vízben, és ajánlottak, persze jó pénzért víztisztító berendezést. anya meg is vette. Szerintetek van értelme?

2013. jún. 10. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, nálunk nincs is rossz íze egyáltalán. De aki bedől, annak eladják.
2013. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem az ízről van szó, hanem hogy nem szűrik rendesen, kór, meg egyéb maradványok lehetnek benne.
2013. jún. 10. 19:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra mondom, hogy teljesen rendben van, ma már a rengeteg klórnál vannak jobb megoldások is, és ige, szűrik renesen. Az ízét csak pluszban írtam.
2013. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magyarország jó részén ásványvíz minőségű a csapvíz, mélyfúrású kutakból több ezer éves rétegekből termelik ki, semmi értelme szűrögetni. A klór pedig egy létfontosságú anyag a szervezet számára, vicces, hogy a víztisztító kiszűri a vízből de a benne található ásványpatron mégiscsak visszatölti ezt a "súlyosan mérgező" vegyületet ... :D
2013. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen azoknak az embereknek akik ragaszkodnak az allergiához a legyengült immunrendszerhez és az erekben lerakódott szervetlen ásványokhoz azoknak nem kell szűrő. A visszasózó patron meg nem jár a berendezéshez az külön ha valakinek úgy jobban ízlik a víz. Szerintem a Duna nem mélyfúrású kút. mert ugye onnan jön az ivóvíz. Próbáld ki a víztisztító géppel azt hogy csinálsz egy erdei gyümölcsteát tisztított vízből és egyet csapvízből. Két átlátszó pohárban. Meglátod miért kell a víztisztító.
2013. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk a Körös-Maros közén nem hiszem, hogy a Dunából jön a víz, de értem amit mondasz :D

De nem tisztítják rendesen? az hogy lehet?

2013. júl. 4. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Thomas11! Egyszer itattak meg velem fordított ozmózissal szűrt vizet, 3 napig szenvedtem tőle ... érdekes módon akiknél a víztisztító volt gyakran betegek, én aki kizárólag csapvízen él még csak egy szimpla náthát sem sikerült összehoznom évek óta, akkor, hogy is van ez? :D
2013. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!