Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretném megműttetni a...

Szeretném megműttetni a gerincem, tudtok megbízható sebészeket ajánlani? (Ha lehet akkor elsősorban olyanok válaszoljanak, akiknek saját tapasztalatuk van)

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony vagyok és a gerincem a lábamhoz képest nagyon rövid, ezért szeretném megműttetni magam (arra gondoltam, hogyha végeznek végtaghosszabbító műtétet akkor, a gerinccel is meglehet ugyanezt csinálni). Tudtok olyan ortopéd sebészt ajánlani, aki nem "kontár munkát végez" és el is vállalna?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jún. 14. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed? Gerincen nem végeznek ilyen műtétet. Mégis hogy gondoltad? Megnyújtanak minden csigolyát, vagy plusz csigolyákat raknak be? Mozogni sem tudnál utána.
2013. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen. És vajon a gerincvelőt is lehet nyújtani?
2013. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még ilyen kérdést.....:O

És mégis pl az idegekkel mit csinálnának?Tételezzük fel,ha csigolyákat lehetséges is lenne pótolni akkor sem kivitelezhető a dolog.A gerinc nemcsak csigolyákból áll,hanem a beidegzés is rajta múlik.Néha megáll az eszem,mik eszébe nem jutnak az embernek.Nem szoktam itélkezni,de ez most mellbe vágott ...

2013. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben inkább az ész beültetésen vondolkoznék
2013. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!