Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sapka kopaszít?

Sapka kopaszít?

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni hogy a sapka kopaszít ?

Ilyen sapkám van: [link]

és nem találtam semmit erről a neten sem néhányszor hallottam már



2013. jún. 15. 13:35
 1/3 A kérdező kommentje:
mert nagyon sokszor hordok sapkát
2013. jún. 15. 13:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. Vagyis közvetett módon. Ha pl. nem szellőzik alatta rendesen a fejbőr, ha nagyon sokat hordod, ha túl szoros, vagy ha bizonyos területeken dörzsöli a fejedet, akkor megindulhat a hajhullás.


Próbáld meg kevesebbet hordani, közben is vedd le pár percre, ha van rá lehetőséged és simítsd át a hajad, hajolj le és túrj bele.


Egyébként mennyi az a sok? Kb. napi hány órát és miért? Ha csak divatból, tehát nem feltétlenül szükséges, akkor próbáld meg kicsit csökkenteni a viselését.

2013. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát amikor kint vagyok az utcán akkor mindig télen nyáron mindig bent soha azért hordom mert nagyon de nagyon megszoktam meg önbizalmat is add.
2013. júl. 14. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!