Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy éjjel bepisile...

Előfordul, hogy éjjel bepisilek. Nagyon szégyellem magam emiatt. Mi lehet a bajom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval régen sűrűbben előfordult,mostmár ritkábban szerencsére. Van,hogy álmodom,hogy ülök a wc-n,és teljesen biztos vagyok benne,hogy ébren vagyok. Aztán persze fel is riadok,de már későn. Olyan is van,hogy egyszerűen csak arra ébredek,hogy valami nedves alattam.

Gyerekkoromban sokszor fordult elő,aztán voltak hónapok mikor egyáltalán nem,aztán visszatért. és ez így megy már régóta,de nemtudom mi lehet az oka. És nagyon zavar... :\

20L


2013. jún. 16. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a szobatiszta időszakok közül egy sem volt legalább 6 hónap hosszú, akkor nagy valószínűséggel valami organikus, szervi bajod van, ha volt ilyen hosszú időszak, akkor pszichés dologról van szó. Mindkét esetben az orvos a megoldás, már korábban is el kellett volna menni. Urológus, vagy pszichés ok esetén pszichiáter felkeresését ajánlom.
2013. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltak fél évnél hosszabb időszakok,de pontosan nem emlékszem az időpontokra...
2013. jún. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!