Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Endokrinológiai vérvizsgálaton...

Endokrinológiai vérvizsgálaton ugye nem nézik a thc-t, stb?

Figyelt kérdés

Kedden kell mennem endokrinológushoz, vért kell adnom hormonvizsgálathoz. Szoktam marihuánát, illetve szintetikus marihuánát fogyasztani alkalmanként, pl. tegnap este is volt.

Az ilyen vizsgálatokon nézik az ilyesmit, vagy csak a hormonokat?



2013. jún. 16. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
És ha nézik, akkor mivan?
2013. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok belőle semmiféle problémát, az van. : ) Ha nézik, akkor inkább nem megyek el, hanem várok előtte, hogy kiürüljön.
2013. jún. 16. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy nézik! Nem az érdekli őket!
2013. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem néznek ilyet, elég sokba is kerülnek a drogtesztek, feleslegesen nem kérik.
2013. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De, persze, halál feleslegesen, mindenféle indok nélkül majd baromi drága drogteszteket csinálnak mindenkinek.

Ne legyél már hülye.

2013. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi problémád lehetne belőle? Kötelezi őket az orvosi titoktartás, semmi sem lenne. A másik, hogy egy ilyen vizsgálat tényleg rohadt drága, indokolatlanul nem kérnek. Arról nem is beszélve, hogy én nem a hormonjaim miatt aggódnék, van neked annál súlyosabb problémád is.
2013. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem sűrűn kellett eddig vérvételre mennem, tehát nincs tapasztalatom benne, és azt sem tudtam, hogy ez egy költséges vizsgálat..De így már nyugodt vagyok. : )

Utolsónak: Sajnos a 'hormonzavarom' nagyobb probléma annál, mint hogy bulikban elszívok egy-két spanglit.

2013. jún. 17. 00:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Az lehet,h nagyobb baj,de a spangli azon sem segít,mint ahogy,máson sem. Csak tönkre vág, és lesz más bajod a hormonjaid mellett is.
2013. jún. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!