Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Probaltatok mar a Laxopect...

Kingus26 kérdése:

Probaltatok mar a Laxopect mellnoveszto keszitmenyt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van olyan koztetek aki mar probalta ? megosztanatok velem a tapasztalataitokat? Elore is koszonom.
2013. jún. 17. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ha létezne hatásos szer nem kéne a plasztikai sebészet.
2013. jún. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van,igaza van az első válaszolónak!

Szinte hetente látok ilyen kérdés itt fent..de annyira nem logikus a kérdezőknek.Ha valóban lenne ilyen mellnővesztő..akkor nem mennének sorra az emberek plasztikáztatni

2013. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazaaan???? nahat ezt nem is tudtam.... :))))). a mellnoveszto keszitmenyek nem is azert vannak hogy A meretrol azonnal D-s merettel futkarozz....csak hogy egy picit nagyobbak legyen mint amilyenek...
2013. jún. 17. 13:59
 4/6 A kérdező kommentje:
es meg annyit.... Nem azt a kerdest tettem fol, hogy szerintetek megprobaljam e, hanem azt hogy van e koztetek olyan aki mar kiprobalta es leirja velemenyet a termekrol. tehat roviden: aki nem probalta, nem is vagyok kivancsi a velemenyere. Koszonom!!!!!
2013. jún. 17. 14:02
 5/6 kamthy válasza:

Szia!

Én kipróbáltam ezt a kapszulát, egész jó volt, pedig nem bíztam benne az elején, de az A kosaras melltartóimat sikerült lecserélni B-re. Kb 3-4 hét után vettem észre először, hogy valami van :) feszesebb lett tőle a mellem és már szemmel is látható volt számomra. 3 hónap után hagytam abba a szedését, pont mire bejött a strand szezon, úgyhogy beújítottam egy új bikinire is.

2013. jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt....orulok, hogy neked bejott... :)))
2013. júl. 3. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!